DLA KANDYDATÓW

DLA KANDYDATÓW

Poszukujesz pracy? Dobrze trafiłeś! 
Dzięki Agencji Pracy Tymczasowej SZADO znajdziesz pracę dostosowaną do Twoich potrzeb!
 
 
Agencja Pracy Tymczasowej SZADO działa szybko i skutecznie oraz dba o utrzymanie stałego kontaktu z Kandydatem przez cały okres zatrudnienia. Osoby zainteresowane zdobyciem zatrudnienia oraz rozwojem zawodowym często korzystają z możliwości podjęcia pracy tymczasowej. Oferty pracy SZADO pozwalają na odświeżenie i zdobycie nowych umiejętności. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracy z Kandydatem. Dodatkowo pomagamy w formalnościach związanych z zatrudnieniem. Z myślą o rozwoju naszych Kandydatów proponujemy im dostęp do ofert pracy z różnych branż, w ten sposób mają oni pierwszeństwo oraz większe możliwości w znalezieniu pracy, jak i otrzymaniu zatrudnienia.

MASZ WSPARCIE FIRMY

Na każdym etapie rekrutacji, zatrudnienia i współpracy, masz wsparcie naszych konsultantów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą potrzebnej pomocy. Jeżeli będziesz miał uwagi do współpracy, zgłoś je Doradcy, który dołoży wszelkich starań, żeby rozwiązać problem.

NIE MUSISZ POSIADAĆ DOŚWIADCZENIA  

Współpracę z SZADO  możesz zacząć nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia. U nas zrobisz  pierwszy krok na rynku pracy lub zdobędziesz doświadczenie w pracy na nowym stanowisku.

TO TY DECYDUJESZ

Nasze oferty pracy czasowej to swoboda wyboru miejsca, terminu, czasu pracy. Ty decydujesz, ile godzin w danym miesiącu będziesz wykonywać zlecenie – nie narzucamy żadnych limitów godzin. Dzięki temu możesz łączyć pracę z innymi obowiązkami.

NOWE DOŚWIADCZENIE

Podczas współpracy z naszą firmą dany Kandydat ma możliwość zdobycia nowych umiejętności jak i przekwalifikowania swojego doświadczenia zawodowego na różnych stanowiskach pracy.

SZYBKOŚĆ ZATRUDNIENIA

Firma oferuje możliwość pracy od zaraz dla każdego kandydata. Osoba, która otrzymuje ofertę pracy może zacząć pracę następnego dnia, po odbytych badaniach oraz wstępnych szkoleniach.

PRZEBIEG PROCESU REKRUTACJI

1. Rekrutacja w SZADO

Z niezwykła starannością rekrutujemy potencjalnych pracowników, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Nasza firma ułatwia Kandydatowi podczas podjęcia decyzji.

2. Rozmowa wprowadzająca

Celem takich rozmów jest dokładne poznanie Kandydata, jago mocnych stron, oczekiwań a zarazem wątpliwości w związku z podjęciem nowej pracy.

3. Oferta pracy i zatrudnienie

Jeśli Kandydat pozytywnie przebrnie przez dwa etapy, firma SZADO przedstawia oferty pracy dostosowane do potrzeb danego pracownika.
Nic nie staje na przeszkodzie aby zacząć pracę!

Teraz wystarczy skontaktować się z naszą firmą.
To własnie na Ciebie czekamy!